Site Manager (automotive/logistics)

Automotive Roles
Krubin, Poland
This job is not available in English!

Opis firmy

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 13.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 21 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

AUTOHERO poszukuje doświadczonego i analitycznego lidera, który dołączy do nas na stanowisko Production Site Manager wspierając nas w dynamicznym rozwoju marki w Polsce. Twoją główną rolą będzie zarządzanie uruchomionym centrum przygotowania samochodów.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu dużymi centrami serwisowymi lub logistycznymi, budową efektywnych procesów oraz stałym zwiększaniem efektywności prowadzonych działań - dołącz do nas i razem z nami zmieniaj rynek!

Twoje obowiązki

  • Odpowiedzialność za całość procesu przygotowania samochodów do sprzedaży
  • Zarządzanie 40+ osobowym zespołem produkcyjnym
  • Monitorowanie efektywności całego zespołu oraz indywidualnych pracowników poprzez podległych Team Leaderów
  • Ciągła poprawa procesu przygotowania samochodów - zmniejszenie czasu procesu oraz optymalizacja kosztów przygotowania
  • Optymalizacja procesów zgodnie z najlepszymi praktykami w centrach przygotowania samochodów AUTOHERO w całej Europie
  • Rozwój narzędzi i raportów do poprawy efektywności procesu wraz z zespołami analitycznymi w Polsce i Berlinie
  • Współpraca z innymi zespołami AUTOHERO w Polsce oraz Europie (Zakupy, Operacje, Sprzedaż)
  • Wsparcie, motywowanie i prowadzenie szkoleń w celu zapewnienia rozwoju osobistego podległych pracowników

Czego oczekujemy

  • Min. 2-letnie doświadczenie na pozycji dyrektora zarządzającego / operacyjnego centrum serwisowym / centrum napraw / zakładem produkcyjnym / centrum logistycznym
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne oraz inżynieryjne
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i ciągły głód poszukiwania wzrostu efektywności w myśl filozofii “marginal gains”
  • Wysoko rozwinięte umiejętności personalne
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Proaktywność w budowaniu rozwiązań i eliminacji problemów
  • Biegła komunikacja w języku angielskim (min. B2)
  • Biegłe posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi / Google Sheets / Looker Studio

Co oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Odpowiedzialne stanowisko mające kluczowy wpływ na kształt i sukces firmy, która zmienia strukturę całego rynku w Polsce i Europie
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu
  • Zapewnione codzienne obiady przez Pracodawcę
  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.